Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Product information "Hildegard - Immune Power Dark Chocolate"

Beware - spicy yet sweet! Hildegard Immune Power Dark Chocolate awakens the life spirits and has an invigorating effect thanks to the dark premium chocolate and the unique spice blend according to Dr. Strehlow.

Ingredients

Premium cocoa mass, cane sugar, Hildegard Immune Power blend (pellitory / cinnamon / galangal / ginger)

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.


Skip product gallery

Similar articles

Psyllium Cookies
€8.15 
(€40.75/kg)
200 g
Spelt Galangal Cookies
€7.80 
(€31.20/kg)
250 g
250 g
Hildegard Immune Power Cookies
€5.00 
(€50.00/kg)
100 g