Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Eggless Pasta

Filter products

Spelt Wholegrain Pasta - Wavy Ribbon
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Pasta Spirelli
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Sweet Chestnut Pasta Ribbons
€2.75 
(€11.00/kg)
250 g
Spelt Pasta Ribbon Waves
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Pasta Spaghetti
€3.30 
(€6.60/kg)
500 g
Spelt Pasta Hörnle
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Pasta Spirals
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Pasta Spaghetti
€3.30 
(€6.60/kg)
500 g