Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Sweet Chestnuts

Filter products

200 g
Vanilla Chestnut Cream
€4.95 
(€18.33/kg)
270 g
Sweet Chestnuts - Dried & Peeled
€10.45 
(€20.90/kg)
500 g
Honey with Sweet Chestnut Flour
€7.95 
(€31.80/kg)
250 g
Cooked and Vacuum-Packed Sweet Chestnuts
€7.55 
(€18.88/kg)
2x200 g
Sweet Chestnuts Cooked and Vacuum-Packed 12 Pack
€83.05 
(€17.30/kg)
12x400 g
Ready-to-Eat Cooked Chestnuts in Stand-Up Pouch
€2.80 
(€28.00/kg)
100 g
Sweet Chestnut Flour
€7.20 
(€14.40/kg)
500 g