Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Chickpeas & Lentils

Filter products

Chickpea Flour
€3.75 
(€7.50/kg)
500 g
Landmacher Organic Green Lentils
€5.50 
(€11.00/kg)
500 g
Chickpeas
€2.90 
(€5.80/kg)
500 g
Organic Chickpeas in Can
€1.20 
(€3.00/kg)
400 g
Chickpea Falafel
€2.20 
(€13.33/kg)
165 g