Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Soup Noodles

Filter products

Spelt Pasta Wheels Soup Addition Egg-Free
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Soup Pasta with Egg Riebele
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Letter Soup Pasta with Egg
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Noodles with Egg - Stars
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Shells with Egg Müschele
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Pearls
€1.65 
(€16.50/kg)
100 g