Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Egg Pasta

Filter products

Spelt Herb Egg Noodles Spirelli
€2.85 
(€11.40/kg)
250 g
Spelt Herb Egg Pasta Ribbon 8 mm
€2.85 
(€11.40/kg)
250 g
Spelt Wholemeal Egg Noodles Band 8 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Egg Pasta Spirelli
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Knöpfle
€4.40 
(€8.80/kg)
500 g
Spelt Lasagna Sheets 250 g
€3.00 
(€12.00/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Ribbon 12mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Fork Spaghetti
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Band 4 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Band 8 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Hörnle
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Macaroni 4 cm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Spätzle
€2.35 
(€9.40/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Radiatori
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Cut 2 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Spirals
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Penne
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles - Fine Thread
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Spaghetti 500 g
€3.50 
(€7.00/kg)
500 g
Spelt Egg Pasta Spirelli
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g