Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Bread & Rolls

Filter products

500 g
Spelt Sprout Bread - Delivery Mon / Tue
€4.65 
(€9.30/kg)
500 g
Rye-Spelt Sourdough Bread - Delivery Mon / Tue
€5.00 
(€6.67/kg)
750 g
Spelt Psyllium Bread - Delivery Mon / Tue
€5.00 
(€10.00/kg)
500 g
Spelt Sprout Rolls - Delivery Mon / Tue
€4.50 
(€0.90/pc)
5 pcs
Spelt Seed Rolls - Delivery Mon / Tue / Wed
€4.50 
(€0.90/pc)
5 pcs
Spelt Walnut Bread - Delivery Mon / Tue / Wed
€5.40 
(€10.80/kg)
500 g
Twisted Spelt Root Bread - Delivery Mon / Tue / Wed
€2.60 
(€10.40/kg)
250 g
Spelt Grain Biter - Delivery Mon / Tue / Wed
€4.55 
(€9.10/kg)
500 g
10 pcs
750 g
Spelt Ciabatta - Delivery Mon / Tue / Wed
€2.60 
(€10.40/kg)
250 g
Spelt Bread (Loaf) - Delivery Mon / Tue / Wed
€5.00 
(€6.67/kg)
750 g
10 pcs
750 g
Spelt Bread (Loaf) - Delivery Mon / Tue / Wed
€5.00 
(€6.67/kg)
750 g
%
Organic Spelt Bread by Pema 8 x 375 g
€16.00  €17.75  (9.86% saved)
 
8 x 375 g
%
Organic Spelt Bread by Pema
€2.00  €2.40  (16.67% saved)
 
375 g