Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Pasta

Filter products

Spelt Herb Egg Noodles Spirelli
€2.85 
(€11.40/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Pasta - Wavy Ribbon
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Herb Egg Pasta Ribbon 8 mm
€2.85 
(€11.40/kg)
250 g
Spelt Wholemeal Egg Noodles Band 8 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Pasta Wheels Soup Addition Egg-Free
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Egg Pasta Spirelli
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Pasta Spirelli
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Soup Pasta with Egg Riebele
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Sweet Chestnut Pasta Ribbons
€2.75 
(€11.00/kg)
250 g
Spelt Letter Soup Pasta with Egg
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Noodles with Egg - Stars
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Pasta Ribbon Waves
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Wholegrain Pasta Spaghetti
€3.30 
(€6.60/kg)
500 g
Spelt Pasta Hörnle
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Knöpfle
€4.40 
(€8.80/kg)
500 g
Spelt Lasagna Sheets 250 g
€3.00 
(€12.00/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Ribbon 12mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Pasta Spirals
€2.00 
(€8.00/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Fork Spaghetti
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Band 4 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Band 8 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Hörnle
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Shells with Egg Müschele
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Macaroni 4 cm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g