Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Health Program Dr. Strehlow

Filter products

250 g
Psyllium Cookies
€8.15 
(€40.75/kg)
200 g
Virita Intim Fluid
€31.90 
(€255.20/l)
125 ml
Virita Iris Peeling Powder
€30.90 
(€618.00/l)
50 ml
Virita Crystal Tint
€29.90 
(€598.00/l)
50 ml
Hildegard Immune Power Organic - Powder
€14.90 
(€149.00/kg)
100 g
Virita Rose Dew
€29.90 
(€498.33/l)
60 ml
Virita Lavender Face Mask
€35.90 
(€287.20/l)
125 ml
Virita Sun Protection Cream SPF
€34.90 
(€279.20/l)
125 ml
125 ml
Virita Sage Cream
€32.90 
(€263.20/l)
125 ml
OR-DO Balm
€33.90 
(€678.00/l)
50 ml
Virita Intimate Cream
€35.50 
(€284.00/l)
125 ml
Virita Lily Blossom Water
€29.90 
(€239.20/l)
125 ml
Virita Red Intensive Care
€29.90 
(€996.67/l)
30 ml
Virita Hair Tonic
€31.50 
(€252.00/l)
125 ml
Hildegard Immune Power Cookies
€5.00 
(€50.00/kg)
100 g
Organic Heart Wine Forte
€20.50 
(€41.00/l)
500 ml
Virita Lily Blossom Cream
€39.90 
(€319.20/l)
125 ml