Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Product Overview

Filter products

Spelt Flour Light
€2.75 
(€2.75/kg)
Spelt Flour Type 630
€2.50 
(€2.50/kg)
Spelt Egg Pasta Spirelli
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Spaghetti 500 g
€3.50 
(€7.00/kg)
500 g
Spelt Egg Noodles - Fine Thread
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Flour Type 1050
€2.30 
(€2.30/kg)
Spelt Egg Pasta Penne
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Porridge
€2.90 
(€2.90/kg)
Spelt Semolina
€3.05 
(€3.05/kg)
Fine Spelt Flakes
€2.85 
(€2.85/kg)
Spelt Energy Cookies
€7.80 
(€31.20/kg)
250 g
Spelt Pasta Spaghetti
€3.30 
(€6.60/kg)
500 g
Spelt Egg Pasta Spirals
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Egg Noodles Cut 2 mm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Coarse Spelt Flakes
€3.50 
(€3.50/kg)
Spelt Wholemeal Flour
€2.75 
(€2.75/kg)
Spelt Egg Pasta Radiatori
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Risotto
€3.70 
(€3.70/kg)
Organic Spelt-Apple-Almond Breakfast
€4.95 
(€9.90/kg)
500 g
Spelt Soup Pearls
€1.65 
(€16.50/kg)
100 g
Spelt Coffee Ground
€9.40 
(€18.80/kg)
500 g
Spelt Egg Noodles Spätzle
€2.35 
(€9.40/kg)
250 g
Spelt Egg Pasta Macaroni 4 cm
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g
Spelt Soup Shells with Egg Müschele
€2.20 
(€8.80/kg)
250 g