Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Mill Products

Filter products

Spelt Kernels
€2.50 
(€2.50/kg)
Spelt Groats
€2.90 
(€2.90/kg)
Spelt Instant Flakes
€4.50 
(€4.50/kg)
Coarse Spelt Flakes
€3.50 
(€3.50/kg)
Spelt Risotto
€3.70 
(€3.70/kg)
Spelt Semolina
€3.05 
(€3.05/kg)
Spelt Porridge
€2.90 
(€2.90/kg)
Spelt Farina
€3.05 
(€3.05/kg)
Spelt Bran
€1.50 
(€3.00/kg)
Spelt Wholemeal Grit
€2.75 
(€2.75/kg)
Fine Spelt Flakes
€2.85 
(€2.85/kg)
Spelt Wholemeal Flour
€2.75 
(€2.75/kg)
Spelt Flour Light
€2.75 
(€2.75/kg)
Spelt Flour Type 1050
€2.30 
(€2.30/kg)
Spelt Flour Type 630
€2.50 
(€2.50/kg)
Whole Spelt Coffee
€8.50 
(€17.00/kg)
500 g
Spelt Couscous (Organic)
€3.95 
(€7.90/kg)
500 g
Spelt Coffee Ground
€9.40 
(€18.80/kg)
500 g