Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Sweets

Filter products

Spelt Fruit Bread
€17.25 
(€23.00/kg)
750 g
Spelt Almond Slices
€6.60 
(€3.30/pc)
2 pcs
Spelt Linzer Slices
€6.60 
(€3.30/pc)
2 pcs