Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Breakfast

Filter products

Vegetarian Bread Spread
€6.15 
(€41.00/kg)
150 g
%
Spelt Flakes
€3.00  €4.65  (35.48% saved)
(€12.00/kg)
250 g
Cornelian Cherry Fruit Spread
€6.95 
(€13.90/kg)
220 g
Spelt Flakes
€4.75 
(€19.00/kg)
250 g
Spelt Fruit Muesli with Puffed Spelt
€5.25 
(€10.50/kg)
500 g
Chocolate Spelt Puffs
€4.50 
(€22.50/kg)
200 g
200 g
Vanilla Chestnut Cream
€4.95 
(€18.33/kg)
270 g
Organic Spelt Pops Pure
€3.00 
(€30.00/kg)
100 g
Spelt Crunchy Muesli
€3.95 
(€7.90/kg)
500 g
Spelt Chocolate Muesli
€4.95 
(€9.90/kg)
500 g
Organic Spelt Pops Roasted and Sweetened
€4.90 
(€19.60/kg)
250 g
Organic Spelt-Apple-Almond Breakfast
€4.95 
(€9.90/kg)
500 g
White Almond Butter
€8.90 
(€35.60/kg)
250 g
Coconut & Almond Butter with Dates
€6.40 
(€25.60/kg)
250 g
Zwergenwiese 4-Pepper Spread
€2.75 
(€15.28/kg)
180 g
Almond Butter
€8.90 
(€35.60/kg)
250 g
Almond Cream
€6.30 
(€25.20/kg)
250 g
Zwergenwiese Kürbi
€2.30 
(€17.04/kg)
135 g
Arche Apple Date Spread
€5.90 
(€18.44/kg)
300 g
Zwergenwiese FruchtGarten Rose Hip
€3.90 
(€17.33/kg)
225 g
Samba Hazelnut
€5.90 
(€23.60/kg)
250 g
Zwergenwiese Ingwery
€2.30 
(€17.04/kg)
135 g
Zwergenwiese Mango-Curry Spread
€2.75 
(€15.28/kg)
180 g