Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Dried Fruits

Filter products

Pineapple
€4.40 
(€44.00/kg)
100 g
Coconut Chips
€3.70 
(€21.14/kg)
175 g
Apple Rings
€5.50 
(€55.00/kg)
100 g
Banana Chips
€3.90 
(€15.60/kg)
250 g
Cranberries, Whole Berries
€3.80 
(€38.00/kg)
100 g
Dates, Pitted
€3.40 
(€13.60/kg)
250 g
Jura Organic - Dried Mulberries
€9.95 
(€49.75/kg)
200 g
Sultanas
€4.85 
(€9.70/kg)
500 g