Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Coconut

Filter products

Virgin Coconut Oil 1000ml
€20.95 
(€20.95/l)
1 l
Virgin Coconut Oil 250ml
€7.95 
(€31.80/l)
250 ml
Mild Coconut Oil
€5.80 
(€29.00/kg)
200 g
Coconut Chips
€3.70 
(€21.14/kg)
175 g
Organic Coconut Flour
€2.50 
(€8.33/kg)
300 g
Coconut Milk Demeter
€2.25 
(€5.62/l)
400 ml
Organic Coconut Flakes
€3.40 
(€17.00/kg)
200 g