Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Elixirs

Filter products

Juractiv Herbal Tonic
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Ground Ivy Herbal Tonic
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Organic Parsley Tonic (Cure) Jura
€85.50 
(€28.50/l)
6x500 ml
Hildegard's Nettle Walnut Elixir®
€49.95 
(€99.90/l)
500 ml
Mulberry Drink
€14.90 
(€29.80/l)
500 ml
Hart's Tongue Herbal Tonic (Cure)
€85.50 
(€28.50/l)
6x500 ml
Organic Wormwood Drink (Cure) Jura
€85.50 
(€28.50/l)
6x500 ml
Duckweed Herbal Drink
€98.00 
(€32.67/l)
6x500 ml
Organic - Parsley Tonic Jura
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Water Lentil Herbal Drink
€17.95 
(€35.90/l)
500 ml
Organic Blackberry Leaf Drink
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Sage Clary Herbal Wine Drink
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Hart's-tongue Herbal Drink
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Organic Wormwood Tonic Jura
€15.50 
(€31.00/l)
500 ml
Organic Heart Wine Forte
€20.50 
(€41.00/l)
500 ml
Virita Kraft - Herbal Bitter Organic
€13.50 
(€135.00/l)
100 ml