Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Pastries

Filter products

Spelt Chocolate Chip Cookies
€3.90 
(€31.20/kg)
125 g
Spelt Butter Cookies
€3.90 
(€31.20/kg)
125 g
Psyllium Cookies
€8.15 
(€40.75/kg)
200 g
Dark Chocolate Crispy Wafers with Coconut
€4.50 
(€30.00/kg)
150 g
Spelt Vanilla Crescents
€3.80 
(€38.00/kg)
100 g
Spelt Butter Cookies
€4.15 
(€33.20/kg)
125 g
Spelt Spitzbuben Cookies
€4.20 
(€42.00/kg)
100 g
150 g
Spelt Almond Biscotti
€3.25 
(€21.67/kg)
150 g
Organic Spelt Wafer Rolls Plain
€3.00 
(€30.00/kg)
100 g
Cappuccino Whole Milk Spelt Crispy Wafers
€4.50 
(€30.00/kg)
150 g
Spelt Wild Thyme Cookies
€7.80 
(€31.20/kg)
250 g
Spelt Galangal Cookies
€7.80 
(€31.20/kg)
250 g
Spelt Gingerbread
€4.70 
(€23.50/kg)
200 g
Whole Milk Crispy Wafers with Almonds
€4.50 
(€30.00/kg)
150 g
Organic Spelt Chestnut Cookies
€3.25 
(€21.67/kg)
150 g
Organic Spelt Pretzels
€2.30 
(€18.40/kg)
125 g
Dark Chocolate Crispy Wafers
€4.00 
(€26.67/kg)
150 g
Spelt Energy Cookies
€7.80 
(€31.20/kg)
250 g