Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Muesli

Filter products

%
Spelt Flakes
€3.00  €4.65  (35.48% saved)
(€12.00/kg)
250 g
Spelt Flakes
€4.75 
(€19.00/kg)
250 g
Spelt Fruit Muesli with Puffed Spelt
€5.25 
(€10.50/kg)
500 g
Chocolate Spelt Puffs
€4.50 
(€22.50/kg)
200 g
200 g
Organic Spelt Pops Pure
€3.00 
(€30.00/kg)
100 g
Spelt Crunchy Muesli
€3.95 
(€7.90/kg)
500 g
Spelt Chocolate Muesli
€4.95 
(€9.90/kg)
500 g
Organic Spelt Pops Roasted and Sweetened
€4.90 
(€19.60/kg)
250 g
Organic Spelt-Apple-Almond Breakfast
€4.95 
(€9.90/kg)
500 g
Krunchy Spelt - Organic Spelt Crunchy Muesli
€5.40 
(€9.00/kg)
600 g