Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Product information "Spray Nozzle - Spray Head Attachment"

Spray head attachment for Virita Dr. Strehlow cosmetics.
Product Type: Accessories

1 of 1 reviews

Average rating of 5 out of 5 stars


100%

0%

0%

0%

0%


Leave a review!

Share your experiences with other customers.


1 review

4 February 2026 08:52

Meike M. Verifizierter Käufer

Review with rating of 5 out of 5 stars

Leider war die Größe nicht angegeben. Für

Leider war die Größe nicht angegeben. Für den gewünschten Zweck nun zu klein, aber es findet trotzdem Verwendung.

Skip product gallery

Goes well with

Virita Violet Flower Water
€29.90 
(€239.20/l)
125 ml
Virita Hair Tonic
€31.50 
(€252.00/l)
125 ml
Virita Lily Blossom Water
€29.90 
(€239.20/l)
125 ml
Virita Lily Blossom Cream
€39.90 
(€319.20/l)
125 ml