Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Quick shipping
Service hotline +49 7704 9241-0 Service hotline +49 7704 9241-0

Product information "Spice shaker"

Spice shaker with adjustable dispensing insert

Product Type: Accessories

0 of 0 reviews

Average rating of 0 out of 5 stars

Leave a review!

Share your experiences with other customers.


Skip product gallery

Matching products

Organic Herb Salt Refill Bag
€6.20 
(€12.40/kg)
500 g
Rock Salt Refill Pack
€3.70 
(€3.70/kg)
1 kg
Long Pepper Crushed
€9.95 
(€199.00/kg)
50 g
Pellitory Root Powder
€14.95 
(€149.50/kg)
100 g
Galangal Root Powder
€7.95 
(€79.50/kg)
100 g
Bear's Root Spice Blend
€19.95 
(€199.50/kg)
100 g
Hart's-tongue Fern Spice Blend
€9.95 
(€165.83/kg)
60 g